Dyrektor MOPSiWR w Dąbrowie Tarnowskiej Kinga Sobecka - Kłusek
Anna Stefańczyk - Specjalista ds. kadr
Ewa Borek - Kierownik Działu Wsparcia Rodziny
Anna Maciąg - Starszy Inspektor
Marek Stafii - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. Baczyńskiego, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Broniewskiego, ul. Emilii Plater, ul. Grunwaldzka, ul. Gruszowska, ul. Jana, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, os. Kościuszki 3 (m.28 – m.54), ul. Krasickiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Popiełuszki, ul. Słoneczna, ul. Szpitalna, ul. Warszawska, ul. Zamkowa, Smęgorzów
Ewa Mróz - Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. Chopina, ul. Lotników Halifaxa, ul. Nadbrzeżna, ul. Tadeusza Nowaka, ul. Oleśnicka, ul. Paderewskiego, ul. Polna, ul. Spółdzielców, ul. Szarwarska, ul. Ulinów, os. Westerplatte 1, os. Westerplatte 2, al. Wolności, ul. Zacisze, ul. Zagumnie, ul. Zaręby, ul. Żabieńska, Gruszów Mały, Lipiny, Morzychna
Edyta Węc - Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. Baczyńskiego, ul. Chopina, ul. Czernia, ul. Emilii Plater, ul. Grunwaldzka, ul. Jagiellońska, ul. Jana, ul. Kopernika, ul. Kościelna, os. Kościuszki 7, os. Kościuszki 8, ul. Kościuszki, ul. Krasickiego, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Ligęzów, ul. Oleśnicka, Rynek, ul. Słoneczna, ul. Spółdzielców, ul. Szarwarska, ul. Ulinów, os. Westerplatte 9, os. Westerplatte 10, ul. Zacisze, ul. Zagumnie, Gruszów Mały, Gruszów Wielki, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna
Ewa Ząbkowska - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. Bojki, ul. św. Br. Alberta Chmielowskiego, ul. Czernia, ul. Hallera, ul. Jagiellońska, ul. Jana, ul. Kościelna, os. Kościuszki 4, os. Kościuszki 5, os. Kościuszki 6, ul. Kościuszki, ul. Legionistów, ul. Mała, ul. Matejki, ul. Nadbrzeżna, ul. Niecała, ul. Nowa, ul. Piłsudskiego, ul. Ręgorowicza, ul. Szarwarska, ul. Szkolna, ul. Szpitalna, ul. Szymanowskiego, ul. Warszawska, os. Westerplatte 4, os. Westerplatte 5, os. Westerplatte 6, os. Westerplatte 7, ul. Wincentego Witosa, ul. Zacisze, ul. Zagumnie, ul. Zakrzewskiego, ul. Zazamcze, Gruszów Wielki, Nieczajna Dolna, Sutków, Żelazówka
Aneta Tendera - Starszy Inspektor
Urszula Lizak - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: os. Kościuszki 4, os. Kościuszki 5, os. Kościuszki 6, os. Kościuszki 7, os. Kościuszki 8, ul. Ręgorowicza, ul. Spokojna, ul. Szkolna, ul. Szymanowskiego, os. Westerplatte 9, os. Westerplatte 10, ul. Wieniawskiego, ul. Zakrzewskiego, Nieczajna Dolna, Sutków
Agnieszka Rokita - Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. Baczyńskiego, ul. Garbarska, ul. Graniczna, ul. Grunwaldzka, ul. Gruszowska, ul. Jana, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, os. Kościuszki 1, os. Kościuszki 2, os. Kościuszki 3 (m.1 – m.27), ul. Krasickiego, ul. Krótka, ul. Kukiela, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Ligęzów, ul. Lotników Halifaxa, ul. Popiełuszki, ul. Słoneczna, ul. Spadowa, ul. Sportowa, ul. Spółdzielców, ul. Sucharskiego, ul. Warzywna, os. Westerplatte 8, os. Westerplatte 9, os. Westerplatte 10, ul. Zielona, ul. Żabieńska, Brnik, Lipiny, Smęgorzów, Szarwark
Iwona Bartula - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej - Koordynator
Rejon: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Broniewskiego, ul. Daszyńskiego, ul. Garbarska, ul. Graniczna, ul. Konopnickiej, os. Kościuszki 5, os. Kościuszki 6, ul. Kukiela, ul. Lotników Halifaxa, ul. Ogrodowa, ul. Paderewskiego, ul. Popiełuszki, ul. Ręgorowicza, ul. Różana, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Szpitalna, ul. Szymanowskiego, ul. Warszawska, ul. Warzywna, os. Westerplatte 1, os. Westerplatte 2, os. Westerplatte 3, os. Westerplatte 4, os. Westerplatte 5, os. Westerplatte 6, ul. Wieniawskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Zamkowa, ul. Zielona, ul. Żabieńska, Morzychna, Smęgorzów, Szarwark, Żelazówka
Angelika Piekielniak - Pracownik Socjalny
Rejon: ul. Berka Joselewicza, ul. Bojki, ul. Graniczna, os. Kościuszki 1, os. Kościuszki 2, ul. Mała, ul. Matejki, ul. Ofiar Danielnika, ul. Poprzeczna, ul. Sikorskiego, ul. Sucharskiego, os. Westerplatte 6, os. Westerplatte 7, os. Westerplatte 8, ul. Wyszyńskiego, Gruszów Wielki, Żelazówka
Ewa Światłowska - Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. 1 Maja, ul. Akacjowa, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Berka Joselewicza, ul. Broniewskiego, ul. Chopina, ul. Daszyńskiego, ul. Emilii Plater, os. Kościuszki 7, os. Kościuszki 8, ul. Kościuszki, ul. Krótka, ul. Matejki, ul. Nadbrzeżna, ul. Niecała, ul. Nowa, ul. Tadeusza Nowaka, ul. Ofiar Danielnika, ul. Ofiar Katynia, ul. Ogrodowa, ul. Oleśnicka, ul. Paderewskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Polna, ul. Poprzeczna, ul. Różana, Rynek, ul. Sikorskiego, ul. Słoneczna, ul. Ulinów, os. Westerplatte 1, os. Westerplatte 2, os. Westerplatte 3, ul. Wyszyńskiego, ul. Zamkowa, ul. Zaręby, Gruszów Mały, Laskówka Chorąska, Morzychna, Nieczajna Górna
Marta Pyzik - Starszy Pracownik Socjalny
Rejon: ul. św. Br. Alberta Chmielowskiego, ul. Czernia, ul. Daszyńskiego, ul. Garbarska, ul. Jagiellońska, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Kukiela, ul. Nowa, ul. Ofiar Katynia, ul. Różana, Rynek, ul. Sportowa, ul. Warzywna, os. Westerplatte 3, os. Westerplatte 4, os. Westerplatte 5, ul. Wincentego Witosa, ul. Zielona, Brnik, Szarwark
Monika Chajm - Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
Rejon: ul. 1 Maja, ul. Akacjowa, ul. Berka Joselewicza, ul. Bojki, ul. Gruszowska, ul. Hallera, os. Kościuszki 1, os. Kościuszki 2, os. Kościuszki 3 (m.1 – m.27), os. Kościuszki 3 (m.28 – m.54), os. Kościuszki 4, ul. Legionistów, ul. Leśna, ul. Mała, ul. Matejki, ul. Niecała, ul. Nowa, ul. Ofiar Danielnika, ul. Ofiar Katynia, ul. Piłsudskiego, ul. Polna, ul. Spadowa, ul. Sucharskiego, os. Westerplatte 7, os. Westerplatte 8, al. Wolności, ul. Wyszyńskiego, ul. Zacisze, ul. Zaręby, ul. Zazamcze, ul. Zielona, Brnik, Laskówka Chorąska, Lipiny, Sutków
Anna Gryszówka - Starszy Pracownnik Socjalny
Rejon: ul. 1 Maja, ul. Akacjowa, ul. Hallera, os. Kościuszki 3 (m.1 – m.27), ul. Legionistów, ul. Ligęzów, ul. Niecała, ul. Piłsudskiego, ul. Zazamcze, Laskówka Chorąska, Nieczajna Górna
Anna Zaglaniczny - Starszy Referent
Jolanta Gnutek - Główna księgowa - Kierownik działu
Barbara Golonka - Księgowa
Renata Fido-Soja - Księgowa
Ewa Borek - Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego Dąbrowie Tarnowskiej
Ewa Światłowska - Zastępca Przewodniczącej Zespołu Interdyscyplinarnego w Dąbrowie Tarnowskiej
Beata Kaczmarczyk - Sekretarka
Witold Reczek - specjalista ds. zamówień publicznych
Katarzyna Kądzielawa - Asystent rodziny
Aleksandra Ogorzelec-Bartosz - Asystent rodziny