Jesteś tutaj

"Zaszczep w sobie odpowiedzialność"

Zdjęcie pracy z PWD - JutrzenkaW dniu 27 czerwca 2019r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się prelekcja pt. "Zaszczep w sobie odpowiedzialność", w ramach projektu socjalnego pod tym samym tytułem. Projekt socjalny jest jednym z zadań wpisanym w Gminny Programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 i został przygotowany przez pracowników MOPSiWR Iwonę Bartulę –specjalistę pracy socjalnej i Agnieszkę Rokitę -pracownika socjalnego.

Prelekcja wygłoszona została przez lek. Specjalistę Medycyny Rodzinnej Jarosława Stachowicza, który na co dzień pracuje w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Pan lekarz podczas spotkania omówił całe spektrum problemów dotyczących szczepień, roli i skuteczność szczepień ochronnych w zapobieganiu chorobom zakaźnym oraz  bezpieczeństwa szczepień ochronnych. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni rodzice z Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Pani Katarzyna Hałun Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej oraz pracownicy składają serdeczne podziękowania Panu lekarzowi Jarosławowi Stachowicz za wygłoszenie prelekcji i przedstawienie ważnych zagadnień dotyczących szczepień ochronnych.

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej