Jesteś tutaj

Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy w ramach projektu socjalnego "Uwierz w siebie, bądź aktywny"

Zdjęcie ze spotkania w MOPSiWRW dniu 29 lipiec 2019r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach projektu socjalnego „Uwierz w siebie, bądź aktywny” odbyły się warsztaty aktywnego poszukiwania pracy. Zajęcia poprowadził doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Wioletta Lech oraz Pani Maria Bania. W warsztatach udział wzięli zaproszeni uczestniczy projektu socjalnego.

Panie prowadzące poruszyły szereg zagadnień dotyczących aktywnego poszukiwania zatrudnienia. Udzieliły m.in. praktycznych wskazówek dotyczących zachowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warsztaty miały na celu wzmocnić kompetencje społeczne uczestników projektu socjalnego.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej wyraża podziękowanie za współpracę wszystkim uczestnikom warsztatów aktywnego poszukiwania pracy i Paniom prowadzącym Pani Wiolettcie Lech i Pani Marii Bania zatrudnionych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej za przedstawienie ważnych informacji na temat aktywnego poszukiwania pracy i zakresu działań i możliwości w tym zakresie.

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej