Jesteś tutaj

Projekt socjalny "Rodzina źródłem wartości"

Grafika rodzina uśmiechnięta, domek

Od stycznia 2021r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny realizuje projekt socjalny pn. "Rodzina źródłem wartości" w obszarze I " projekty socjalne mające na celu rozwój lub wzmocnienie  aktywności i samodzielności życiowej osób i rodzin", który dofinansowany jest ze środków budżetu państwa.

     W dniu 18 czerwca 2021r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie grupowe z doradcą zawodowym Panią Wioletta Lech z zachowaniem szczególnych środków ostrożności w związku z panującą epidemią COVID

Celem spotkania było przekazanie wiedzy na temat tendencji panujących na rynku pracy, oczekiwań pracodawców wobec potencjalnych pracowników oraz metod i technik poszukiwania pracy. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat przełamywania barier w pracy zespołowej i grupowej, układania planu do skutecznego poszukiwania zatrudnienia. Podczas spotkania Pani prelegent przedstawiła jak twórczo rozwiązywać problemy związane z poszukiwaniem zatrudnienia, jak motywować się do pokonywania swoich barier oraz gdzie i jak szukać pracy.

Flaga polski i godło

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej