Jesteś tutaj

Prelekcja w ramach projektu socjalnego "Rodzina siłą"

Logo projekt socjalny Rodzina to siłaW dniu 29 sierpnia 2019r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach projektu socjalnego "Rodzina siłą" odbyła się prelekcja przeprowadzona przez dietetyka - Panią Agatę Zych. W szkoleniu wzięli udział zaproszeni uczestnicy projektu socjalnego.

Zebranym uczestnikom prelekcji zaprezentowana została piramida żywienia, która stanowi podstawę planowania codziennego jadłospisu tak, aby dieta była różndorna, zbilansowana i bogata we wszystkie składniki odżywcze niezbędne do utrzymania dobrej kondycji. Każdy z uczestników otrzymał sporo cennych wskazówek, które ułatwią im wprowadzenie prawidłowych zasad żywienia. Uczestnicy spotkania chętnie zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z nawykami żywieniowymi

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej wyraża podziękowanie za współpracę Pani dietetyk Agacie Zych prowadzącej prelekcję oraz wszystkim uczestnikom.

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej