Jesteś tutaj

Pomoc w postaci paczek żywnościowych dla osób będących w szczególnej sytuacji – starszych, samotnych, potrzebujących pomocy

Zdjęcie paczek z produktami spożywczymiMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji Świąt Wielkanocy w marcu 2021r. przygotował pomoc rzeczową w postaci paczek żywnościowych (100 szt.), które trafiły do osób będących w szczególnej sytuacji – starszych, samotnych, potrzebujących pomocy.

Listy osób, które otrzymały to szczególne wsparcie zostały przygotowane przez pracowników socjalnych w oparciu o posiadane informacje oraz konsultacje z sołtysami.

W skład paczki wchodziły następujące produkty :dżem, filet makrela w pomidorach, herbata ekspresowa, makaron nitka cienka, kakao Decomorreno, rodzynki sułtańskie, zupa barszcz biały, zupa barszcz czerwony, zupa pieczarkowa, czekolada gorzka, groszek konserwowy, kukurydza konserwowa, konserwa turystyczna, olej, ryż, mąka poznańska, majonez.

Paczki z artykułami spożywczymi zostały  rozwiezione przez pracowników socjalnych MOPSiWR z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wraz z życzeniami świątecznymi oraz ulotkami dotyczącymi najważniejszych informacji i zachowania w sprawie COVID-19.

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej