Jesteś tutaj

Kontynuacja Projektu socjalnego "Być razem–wolny czas z rodziną" organizowany przez MOPSiWR

Zdjęcie zabawa projekt socjalnyDnia 25 sierpnia 2020r. rodziny biorące udział w projekcie socjalnym "Być razem- wolny czas z rodziną" kolejny raz przybyły do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej, na spotkanie z doradcą dietetycznym

Spotkanie z dietetykiem podczas warsztatów umożliwiło uczestnikom zdobycie wiedzy dotyczącej zasad racjonalnego żywienia, pozwoliło im nabyć umiejętności dotyczące wyborów produktów spożywczych oraz planowania zdrowej diety, a także uzyskanie wiedzy jest rola posiłków w codziennej diecie w odniesieniu do zaleceń żywieniowych.

Dodatkowym w tym samym dniu w ramach Projektu socjalnego "Być razem–wolny czas z rodziną" odbyło się spotkanie z animatorem zajęć taneczno- ruchowych dla dzieci z rodzin biorących udział w projekcie. Było to jedno z trzech zaplanowanych spotkań, które mają na celu mające na celu poprawę sprawności oraz koordynację ruchową dzieci z rodzin biorących udział w projekcie.

Spotkania odbyły się z zachowaniem szczególnej ostrożności spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym z uwagi na COVID-19. Rodziny biorące udział w projekcie zostały wyposażone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej w środki ochony (maseczki, rękawiczki dla wszystkich uczestników projektu).

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej